O mnie

Hej!

Nazywam się Magdalena Mazurkiewicz i mam 28 lat. Pochodzę z małej miejscowości Mieszkowice, koło Kostrzyna nad Odrą (dla wielu znanych jako przystanek Woodstock). Mieszkałam przez pewien czas w Szczecinie, ale moje serce zostawiałam we Wrocławiu, gdzie studiowałam i żyłam przez 6 lat.

Obecnie możesz mnie spotkać w Monachium. Dlaczego akurat tutaj? Bo nie chciałam jeszcze zakorzeniać się w Polsce, a stąd mam blisko w góry i do północnych Włoch.

Zajmuje się marketingiem internetowym ze specjalizacją SEO (optymalizacja stron w wyszukiwarkach internetowych), ale działam tak naprawdę we wszystkich obszarach marketingu internetowego. Moim konikiem jest również zarządzanie projektami, które w obecnej chwili realizuje dla siebie. Jednym z nich jest ten blog, który został założony w tym roku (2016).

Dlaczego Ogryzek Pomarańczy?

Uwielbiam cieszyć się życiem, wyciskać z niego jak najwięcej (stąd pomarańcza), smakować je (dlatego ogryzek). Moją pasją są podróże i nienawidzę się nudzić, dlatego nie wyobrażam sobie siebie nie pracującej. Ogarnianie, tworzenie i kreowanie daje mi spełnienie.

Dlaczego blog?

Przez długi czas szukałam dla siebie rozwiązań z zakresu podróżowania, zdrowia i organizacji. Skoro już je znalazłam, to czemu się nimi nie podzielić z innymi?

KONTAKT

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz do mnie na adres: mazurkiewicz.magda (at) gmail.com