O mnie

Hej!

Nazywam się Magda i mam 30 lat. Uwielbiam podróżować po świecie, a szczególnie do Japonii. Rozkochałam się w tym kraju jakieś 15 lat temu i przez cały czas rozwijam swoją ciekawość na jego temat. Swoją pierwszą podróż do tego kraju odbyłam w 2007 roku dzięki organizacji AIESEC, kiedy to przez ponad miesiąc mieszkałam u Japończyków i poznawałam ich kulturę i obyczaje.

Posiadam certyfikat z języka japońskiego i cały czas się jego uczę. Swobodnie mówię też w języku angielskim i komunikatywnie w języku niemieckim. Organizuję wyjazdy do Japonii, podczas których opowiadam o mojej największej pasji jaką jest Japonia. Moim uczestnikami przedstawiam nieznany, magiczny i trochę dziwny świat tej części Azji. Mogą liczyć na mnie w każdej sytuacji w czasie naszego pobytu w Japonii. Opowiadam interesujące historie i ciekawostki. Zabieram do klimatycznych miejsc i moich ulubionych restauracji.

Z doświadczenia jestem menadżerem projektów online i organizatorem wydarzeń tzw. eventów. Za sobą mam między innymi organizację konferencji i wyjazdów integracyjnych.

Skąd pomysł na Ogryzek Pomarańczy?

Uwielbiam cieszyć się życiem, wyciskać z niego jak najwięcej (stąd pomarańcza), smakować je (dlatego ogryzek) oraz poznawać nowych ludzi. Moją pasją są podróże i nienawidzę się nudzić. Organizacja, ogarnianie, tworzenie i kreowanie daje mi spełnienie.

 

KONTAKT

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz do mnie na adres: mazurkiewicz.magda (at) gmail.com